OFFER

Maszyna drukarska rotograwiurowa G-2

G-2 jest rotograwiurową maszyną drukarską zaprojektowaną do drukowania na parówkowych osłonkach celulozowych i poliamidowych z wykorzystaniem jednego koloru (drukowanie w tym samym czasie 3 rolek osłonek z jednej strony lub 2 rolek z dwóch stron) w technologii rotograwiurowej. Maszyna została wykonana i przystosowana do druku dużych nakładów w cyklu pracy 24h/dobę z zachowaniem bardzo wysokiej i powtarzalnej jakości druku.

Maszyna posiada system zmieniania i przeklejania osłonki w czasie pracy maszyny bez jej zatrzymywania

Automatyczny system kontroli lepkości farby, w który wyposażona jest maszyna pozwala zachować stałe parametry farby podczas druku.

Maszyna posiada bardzo efektywny system suszenia w pełni konfigurowalny działający za pomocą promienników podczerwieni oraz nadmuchu ciepłym powietrzem.

Precyzyjną i równomierną siłę rozwijania i nawijania osłonki zapewniają 3 w pełni konfigurowalne niezależne systemy kontroli naciągu osłonki

Projektując i wykonując naszą maszynę rotograwiurową AMS G-2 zastosowaliśmy najnowsze rozwiązania i najbardziej aktualne technologie dostępne w dziedzinie maszyn drukarskich. Zastosowaliśmy szereg innowacyjnych rozwiązań naszego autorstwa zwracając uwagę na to, aby maszyna była łatwa w użyciu i przyjazna dla operatora.

Specyfikacja urządzenia

Prędkość drukowania – max: do 250 m/min
Rodzaj osłonki: celulozowa, poliamidowa
Zakres stosowanych szerokości osłonki: od 25 mm do 55 mm
szerokość druku: 3 x 55 mm
Długość druku (raport): 375 mm – 440 mm
Rodzaj farb: rozpuszczalnikowe

 

Galeria realizacji