ПРЕДЛОЖЕНИЕ

Maszyna drukarska rotograwiurowa G-1

G-1 jest rotograwiurową maszyną drukarską zaprojektowaną do drukowania na parówkowych osłonkach celulozowych i poliamidowych z wykorzystaniem jednego koloru (drukowanie w tym samym czasie 3 rolek osłonek) w technologii rotograwiurowej. Maszyna została wykonana i przystosowana do druku dużych nakładów w cyklu pracy 24h/dobę z zachowaniem bardzo wysokiej i powtarzalnej jakości druku.

Automatyczny system kontroli lepkości farby, w który wyposażona jest maszyna pozwala zachować stałe parametry farby podczas druku.

Maszyna posiada bardzo efektywny system suszenia w pełni konfigurowalny działający za pomocą promienników podczerwieni oraz nadmuchu ciepłym powietrzem.

Precyzyjną i równomierną siłę rozwijania i nawijania osłonki zapewniają 3 w pełni konfigurowalne niezależne systemy kontroli naciągu osłonki

Wszystkie napędy maszyny zostały zrealizowane w całości na silnikach serwo.

Projektując i wykonując naszą maszynę rotograwiurową AMS G-1 zastosowaliśmy najnowsze rozwiązania i najbardziej aktualne technologie dostępne w dziedzinie maszyn drukarskich. Zastosowaliśmy szereg innowacyjnych rozwiązań naszego autorstwa zwracając uwagę na to, aby maszyna była łatwa w użyciu i przyjazna dla operatora.

Specyfikacja urządzenia

Prędkość drukowania – max: do 150 m/min
Rodzaj osłonki: celulozowa, poliamidowa
Zakres stosowanych szerokości osłonki: od 25 mm do 55 mm
szerokość druku: 3 x 55 mm
Długość druku (raport): 350 mm – 450 mm
Rodzaj farb: rozpuszczalnikowe

 

Galeria realizacji